Ministrica zaštite okoliša i zelene tranzicije Marija Vučković boravila je u radnom posjetu Koprivničko-križevačkoj županiji gdje je s predstavnicima lokalne i regionalne samouprave razgovarala o održivom gospodarenju otpadom i projektu Regionalnog centra za gospodarenje otpadom Piškornica u čijem financiranju sudjeluje i Vlada Republike Hrvatske.
Na radnom sastanku tema je bila primjena održivog sustava gospodarenja otpadom na području županije te aktualno stanje i financiranje projekta. Na sastanku su sudjelovali predstavnici ministarstva, Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost, RCGO-a Piškornica te predstavnici okolnih županija uključenih u projekt.
U neformalnom dijelu, ministrica Vučković potom se susrela i s predsjednikom Županijskog odbora HDZ-a Mario Vrbanić te predsjednikom Gradskog odbora Bernard Vukušić i njihovim suradnicima. Prisutni su bili i članovi Županijskog i Gradskog odbora lokalnog HDZ-a.
https://mail.hdz-kckzz.com/hdz-kckzz-opcinski-odbori/item/390-ministrica-vuckovic-boravila-u-koprivnicko-krizevackoj-zupaniji#sigProId72d9d088e0

